Reise til Hafjell Alpinsenter

Hafjell ligger 15 km nord for Lillehammer by, og 200 km nord for Oslo.

Det tar ca 2t og 30 min med bil fra Oslo og du kan kjøre E6 eller Rv4 om Gjøvik.

Oslo Lufthavn Gardermoen ligger 160 km sør for Hafjell med gode forbindelser videre til Lillehammer og Hafjell.

Med tog fra Oslo til Lillehammer og buss videre til Hafjell beregner Ruter.no ca 2t og 40 min.

Du kan ta ferge fra Danmark til Larvik eller Oslo

Ferge fra Danmark

Skal du reise fra Danmark til Norge er ferge det perfekte valg. Ankomststeder i Norge er Larvik eller Oslo. Fra Larvik er det 310 km til Hafjell og fra Oslo er det ca 200 km.

Med Stena Line til Hafjell 

Med Color Line til Hafjell

Med DFDS Seaways til Hafjell 

Med Fjordline til Hafjell

Tog og buss

Tog er en behagelig måte å reise på til Hafjell.

Du kan reise med tog til Hafjell med alle rutene som går til Lillehammer. Derfra går det i vintersesongen både skibuss og rutebuss. Utenfor vintersesongen er det rutebuss med stoppested Hafjell.
Togtid Oslo-Lillehammer: 2t og 10 min
Togtid Gøteborg-Lillehammer: 6t og 40 min inkludert togbytte på Oslo S.
Togtid Trondheim-Lillehammer: 4t og 30 min
Se reisealternativer på Ruter: https://ruter.no/. Skriv inn Hafjell Alpinsenter (Øyer) i destinasjonsfeltet.

Bil til Hafjell

Med gode veier hele veien fra Oslo er bilturen til Hafjell behagelig og rask. Ved utfartstider vil det selvfølgelig ta noe lenger tid enn 2,5 time.

Hafjell ligger 15 km nord for Lillehammer by, og 200 km nord for Oslo.
Det tar ca 2t og 30 min med bil fra Oslo og du kan kjøre E6 eller Rv4 om Gjøvik.
Du finner også ladestasjoner til Elbil på vår parkeringsplass 

Hafjell Alpinsenter
Hundervegen 122-124
2636 ØYER
Tlf:  +47 61 27 47 00

GPS Koordinater
Breddegrad 61.234381
Lengdegrad 10.448835 

Danske turoperatører til Hafjell

Ønsker du at noen andre skal ordne reisen til Hafjell for deg? Da bør du kikke på disse turoperatørenes pakker til Hafjell

Dansk Bilferie http://skiferie.danskbilferie.dk
Hyttespecialisten http://www.hyttespecialisten.dk
Norsk Rejsebureau http://www.norskrejsebureau.dk  
Team Benns http://www.team-benns.com
Norsk Hytteutleie http://www.nhu.dk 
FJÄLLFERIE http://www.fjeldferie.dk
Best Travel http://besttravel.dk
Dansk Friferie http://www.friferie.dk
Ofelia Rejser http://www.ofelia-rejser.dk  

Svenske turoperatører til Hafjell

Ønsker du at noen andre skal ordne reisen til Hafjell for deg? Da bør du kikke på disse turoperatørenes pakker til Hafjell

Bengt Martins http://www.bengt-martins.se/2

JT Alpinresor www.jtalpinresor.se

NordResor http://www.nordresor.se

Søkeresultater: